Kristýna Sadílek Strakošová

Jsem matkou 3 dětí, dulou, mzdovou účetní, koučkou osobního rozvoje a také certifikovanou lektorkou různých druhů skupinových i individuálních cvičení :)

Moje práce lektorky začala v roce 2004, kdy jsem absolvovala své první školení - akreditovaný kurz Instruktor aerobiku. Aerobik je má láska, věnovala jsem se mu závodně i jen tak rekreačně a asi nikdy mě neopustí. Dokonce jsem v něm i trénovala děti na různých výkonnostních úrovních ve sportovním klubu, který jsem ve svých 18 letech sama založila a dnes ho dál vede moje sestra (Aerobic Club Sportýna, o.s.).

V oblasti sportu mám např. tyto kvalifikace: trenér sportovního aerobiku 2. a 3. třídy. rozhodčí aerobic master class, fitness instruktor, Zumba® instruktor, cvičitel gymnastiky IV. třídy a absolvovala jsem např. tato školení a workshopy: Port de bras®, TRX závěsné systémy, Partner training, Dětský a juniorský aerobik, Rozhodčí soutěžních forem aerobiku, Overball pro děti, mládež a dospělé, Cvičení v těhotenství a po porodu, Tvorba fitness programu, kurz pánevního dna, workshop pánevní dno a diastáza ad.

Díky svým dcerám jsem se stala také lektorkou fitness programu Strollering® - Mateřská v pohybu. Od roku 2013 cvičím tedy i venku na čerstvém vzduchu společně s dalšími maminkami a jejich dětmi. Dokonce jsem jednu dobu také školila nové lektorky Strolleringu®.