STROLLERING® 

Mateřská v pohybu

 

Cvičení za přítomnosti dětí

V průběhu celého roku vedu lekce cvičení (nejen) pro maminky za přítomnosti jejích dětí, tzv. STROLLERING.

Rezervace prosím provádějte způsobem pro vás nejvhodnějším - ideálně na Facebooku, pokud nemáte FB účet, pak prosím využijte rezervační systém na mém profilu na www.strollering.cz, nebo pošlete SMSku či e-mail.

 

 

sraz na dětském hřišti Balon park v Horoměřicích 

POZOR! Každý poslední pátek v měsíci cvičíme ve Statenicích od 9.00 - 10.00 hodin a pak jdeme na kávu :), tzv. Latté Strollering.

ÚTERÝ 9.00 - 10.00 hodin - TAK TROCHU JINÁ PROCHÁZKA

Čeká vás dynamická chůze, kterou prokládáme posilováním a protahováním celého těla. Vhodné pro všechny maminky!!! Na závěr lekce cvičíme na dětském hřišti, kde používáme také TRX, lavičky, gumičky, atd... Máte-li dotaz, neváhejte mne kontaktovat.

7 tipů, jak si užít první lekci Strolleringu >>

 

STROLLERING VÍKEND

V roce 2014 - 2017 jsem pořádala 5 víkendových pobytů pro maminky s dětmi v Krkonoších. Další dámskou jízdu plánuji na květen 2018 - více info tady >>

DANCE STROLLERING TÝM :)

V lednu 2014 jsem přišla s myšlenkou a nápadem zařadit kategorii Dance Strollering mezi soutěžní kategorie na akci Žij Pohybem. Organizátorky byly nadšené a v dubnu proběhla první exhibice pod taktovkou Edity Berkové a jejího týmu.

Nakonec se v červnu 2014 na soutěži v Konresovém centru Praha "utkalo" pět choreografií nadšených maminek z celé ČR. Mezi nimi i náš tým Strollerky Horoměřice se skladbou Afrika. A světe div se, vyhrály jsme!!!!! :)

 

Naši skladbu můžete vidět v následujícím videu ....

V červnu 2015 jsme se opět zúčastnily soutěže a obhájily jsme ZLATOOOO!!! :)

V r. 2016 jsme udělali HATTRICK a potřetí jsme obhájili zlatoooo!!! Tentokrát společně s našimi drahými polovičkami! :) Téma naší soutěžní choreografie bylo totiž POMÁDA! 

UPOZORNĚNÍ!!!

Rozpis lekcí je vyvěšován a aktualizován na Facebook stránce Cvičení s kočárky - Strollering Horoměřice.
 

----------------------------------

nový ceník od 1.10.2016

100 Kč/1 lekce

450 Kč/permanentka/5 lekcí 

800 Kč/permanentka/10 lekcí

  

 

 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode